![Три мавіки "Відьмакам"](https://24tv.ua/resources/photos/fund24/fundraising/d2880931-e5c3-4a36-8eda-da2d19e085cb.jpg?w=800&q=85)
![Катерина Козачинська](https://24tv.ua/resources/photos/fund24/fundraiser/f7cba541-a4c3-4bee-aba7-5ed7a2f77f2a.jpg?w=160&q=85)
Катерина Козачинська
Керівниця відділу мультимедіа сайту 24 Каналу
Три мавіки "Відьмакам"
Відкриваємо новий і як зазвичай – терміновий – збір нашим захисникам. Цього разу потрібні 200 тисяч гривень на три дрони DJI Mavic 3.
"Пташки" потрібні захисникам із підрозділу Відьмака. Хлопці і дівчата виконують важливі задачі і знищують ворога у найнебезпечнішій точці – у Бахмуті.
Воїни цього підрозділу вже відзначилися героїзмом у Мощуні на Київщині, нестримно оборонялися на Харківщині. Наш обов'язок – віддячити їм, чим можемо. Зараз це – донати, донати і ще раз донати. Тож, цей збір – один зі способів підтримати Героїв. Долучайтеся!
Потрібно:
200 000 ₴
100 %
Збір закінчено