![Бус Volkswagen T5 для прикордонників](https://24tv.ua/resources/photos/fund24/fundraising/68e783b8-c7a4-4fd7-8300-ddc5b60b14dd.jpeg?w=800&q=85)
![24 Канал](https://24tv.ua/resources/photos/fund24/fundraiser/9ef7541f-0b1b-4652-8ee5-045570c1792c.jpg?w=160&q=85)
24 Канал
24 Канал
Бус Volkswagen T5 для прикордонників
Друзі, збираємо на бус Volkswagen T5 для нового підрозділу прикордонників. Бойовий загін завершує формування і вирушає на Схід.
Так, ми багато говоримо про те, що потрібні нові сили, щоб замінити тих, хто вже довго на передовій. Це саме той випадок - є люди, готові воювати. Наша задача - допомогти підрозділу з автівками. У нас з вами це непогано виходить. Ми навчилися возити їх з-за кордону, ремонтувати і комплектувати засобами захисту від дронів.
Тому збираємо 320 000 грн на бус VW T5. Потреба в таких бусиках на фронті просто шалена - це підвіз бійців і боєкомплекту на позиції, виїзди аеророзвідників з усім необхідним, евакуація поранених.
Зробимо?
Потрібно:
320 000 ₴
100 %
Збір закінчено