![Бус VW T4 для 24 бригади](https://24tv.ua/resources/photos/fund24/fundraising/dc9f8b5d-4494-4cb8-8ec1-5c10ce0fad12.jpeg?w=800&q=85)
![24 Канал](https://24tv.ua/resources/photos/fund24/fundraiser/9ef7541f-0b1b-4652-8ee5-045570c1792c.jpg?w=160&q=85)
24 Канал
24 Канал
Бус VW T4 для 24 бригади
Друзі, знову маємо запит від нашої легендарної 24 бригади - потрібен надійний бус. На жаль, там, де хлопці воюють, автівки часто виходять з ладу. Ми щоразу кажемо, що це не страшно - на авто ми з вами зберемо, аби наші воїни були живі і здорові.
Горлівський напрямок, - чи не єдина ділянка фронту, де лінія не змінилась з початку повномасштабного вторгнення. Бійці 24 ОМБр імені короля Данила тримають оборону саме цієї ділянки фронту.
Там важко, ворог накриває вогнем і з артилерії, і з авіації. Наші стоять і дають гідну відсіч. А ми в тилу маємо їм допомагати всім, чим тільки можемо.
Зараз наша мета - 300 000 грн на бус VW T4, який ми додатково обладнаємо захистом від ворожих дронів.
Зберемо?
Потрібно:
300 000 ₴
100 %
Збір закінчено