![Пікап для 67 ОМБр](https://24tv.ua/resources/photos/fund24/fundraising/6d47454e-76ec-4605-9324-9330d69cb972.jpeg?w=800&q=85)
![Костянтин Габрійчук](https://24tv.ua/resources/photos/fund24/fundraiser/e83108b9-f723-402c-b2eb-f0b8145131fc.jpg?w=160&q=85)
Костянтин Габрійчук
Режисер 24 Каналу
Пікап для 67 ОМБр
Військовослужбовці 67 окремої механізованої бригади звернулися по допомогу у зборі. Бійці зараз перебувають на лінії фронту і боронять нашу державу від ворога. Для того, щоб робити це краще і берегти життя побратимів, їм терміново потрібне авто. А як ми знаємо, немає нічого ціннішого за життя кожного із наших захисників.
Наша мета - 400 тисяч гривень. Віримо, що ви допоможете нам у цьому зборі і бійці вже невдовзі матимуть необхідне авто. Погнали донатити!
Потрібно:
400 000 ₴
100 %
Збір закінчено