![Позашляховик Toyota Hilux для прикордонників](https://24tv.ua/resources/photos/fund24/fundraising/0a511ffb-a95b-4e91-bc87-eea34dc9dfe8.jpg?w=800&q=85)
![24 Канал](https://24tv.ua/resources/photos/fund24/fundraiser/9ef7541f-0b1b-4652-8ee5-045570c1792c.jpg?w=160&q=85)
24 Канал
24 Канал
Позашляховик Toyota Hilux для прикордонників
Друзі, знову потрібна допомога легендарному третьому луганському прикордонному загону імені Героя України полковника Євгена Пікуса. Ми вже допомагали цим хлопцям з автівками, але, на жаль, там, де вони воюють, залізні коні втрачаються дуже швидко.
У багатьох є стереотип, що задача прикордонників – виключно охороняти кордон. Але зараз це повноцінні бойові підрозділи, які б'ються з ворогом пліч-о-пліч з іншими підрозділами.
Луганські прикордонники брали участь у боях вздовж всієї східної частини фронту: Рубіжне, Кремінна, Лисичанськ, Сєверодонецьк, Попасна, Сіверськ, Федорівка, Святогірськ, Бахмут.
Надійні авто для них – це життя. Тому відкриваємо збір на позашляховик Toyota Hilux для наших захисників. Мета - 300 000 грн
Потрібно:
300 000 ₴
100 %
Збір закінчено